Our locations

Harley-Davidson Midt-Norge
Kvenildmyra 3, 7093 Tiller Trondheim
Vårt team

Vårt team

Stig Høsøien

Stig Høsøien

Project Manager/ Motorcycles sale

En godsnubbe fra fjellet

41906600/ 73962233
stig@hd-midtnorge.no

Terje Holm

Terje Holm

Dealer Principal/General Manager

The krok and only. Sæll alt

73962233
terje@hd-midtnorge.no

Eva Therese Kringhaug

Eva Therese Kringhaug

Shop assistant/ Accessories

73962233

Elizabeth Husby

Elizabeth Husby

Clothes & Accessories Manager

Vår bauta på klær

73962233
elizabeth@hd-midtnorge.no

Petter Leth Olsen

Petter Leth Olsen

Service Writer and Workshop Manager

Vår verksmester som løser det meste.

73962233
petter@hd-midtnorge.no

Trygve Aa

Trygve Aa

Workshop Apprentice

73962233
trygve@hd-midtnorge.no

Henning Joten

Henning Joten

Workshop Apprentice

Vår fantastiske rocker og lærling

henning@hd-midtnorge.no

Halvor Kringhaug

Halvor Kringhaug

Parts & Shop Assistant

Vår potet og altmuligmann.

73962233
halvor@hd-midtnorge.no