Our locations

Harley-Davidson Midt-Norge
Kvenildmyra 3, 7093 Tiller Trondheim
Vårt team

Vårt team

Terje Holm

Terje Holm

Daglig leder - CEO

+47 95829150
terje@hd-midtnorge.no

Petter Leth Olsen

Petter Leth Olsen

Verksmester

+47 73962233
petter@hd-midtnorge.no

Ola Lervik Jensen

Ola Lervik Jensen

Service Technician

+47 90830041
ola@hd-midtnorge.no

Arthur Pachla

Arthur Pachla

Service Technician

+47 40599809
arthur@hd-midtnorge.no

Henning Joten

Henning Joten

Lærling - Apprentice

+47 41373875
henning@hd-midtnorge.no

Elizabeth Husby

Elizabeth Husby

General Merchandise Manager

Ansvarlig for salg og bestilling av klær.
Er også medeier i firmaet.

91552238
elizabeth@hd-midtnorge.no

Halvor Kringhaug

Halvor Kringhaug

Parts Manager

Ansvarlig for deler og utstyr.

46700572
halvor@hd-midtnorge.no